czwartek, 27 lutego 2014

Paryż jest zachwycający!

Paryż jest jednym z tych miejsc w których odczuwa się każdym zmysłem i wszystko na około zachwyca. Zachwycają ludzie, miejsca, muzyka... ba!  nawet zwykły francuski ser zachwyca! Wino smakuje inaczej i nawet Ty możesz być kimś innym!
W tym mieście NIE świetej wieży, gdzie każda kamienica pasuje do siebie jak dżemik do croisanta, można zapomnieć sie zupełnie! Zwiedziliśmy wszystko, co tylko można zwiedzić w cztery dni i po tym krótkim, intensywnym pobycie chciałabym, co nie bedzie niespodzianką, polecić Paryż, tak gorąco jak tylko można sobie wyobrazić, wiem, wiem i bez mojego polecenia możecie tam polecieć!
chciałam tylko potwierdzić, że miejsce jest magiczne i inspirujące, oprócz tego bardzo romantyczne i przesycone jakimś... erotyzmem?! nie wiem czy to dobre słowo, ale jest coś unoszącego się w powietrzu, co sprawia, że ludzie mają sie ku sobie. No i chciałabym jeszcze wspomnieć o paryskim stylu, z którym nie udało mi sie spotkać, wręcz przeciwnie, to jakiś banał jest! Francuski nie wiedzą co to szyk, ale za to mają coś innego i chyba o tym mówi się wspominając o modzie, one najprościej w świecie maja pewność siebie, tak  że niezależnie czy ubiorą buty  Chanel, czy zwykłe tenisówki i tak będą wygladać jak ikony mody.
A najważniejszą rzeczą jakiej doświadczyłam, to znów powrót prześladującej mnie od kilku tygodni myśli, że za mało cieszę się tym co teraz, że życie gdzies mi ucieka, bo francuzi na pewno sobie na to nie pozwalają, wygląda na to, że oni na prawdę cieszą sie teraźniejszością, momentem, chwilą..
Czasem dobrze się oderwać od rzeczywistości, zatrzymać, wziąść głęboki oddech i znaleźć w sobie siłe, inspiracje do zmian, a wiadomo zmieniamy tylko na lepsze! :)
 
miłego wieczoru! Zły_Wilk!